سئو هاب چهارشنبه 17 مهر 1398 06:47 ق.ظ نظرات ()
موزرها معتقد به انجام کار خوب هستند ، خواه ما به SEO جدید کمک می کنیم تا طناب ها را یاد بگیرند ، دختران جوان را ترغیب کنیم که حرفه ای را در STEM در نظر بگیرند ، یا فقط نگهداری یک دفتر دوست داشتنی با سگ (و در نتیجه لبخند زدن). به همین دلیل است که بسیاری از مطالب و ابزارهای ما به صورت رایگان در دسترس هستند. به همین دلیل Moz دارای یک برنامه عظیم اهدای کمک مالی به کارمندان است که بین سال های 2013 تا 2017 با 500000 دلار همسان بوده و از سازمان هایی پشتیبانی می کند که دنیا را به مکانی عادلانه تر و خیرخواهانه تبدیل می کنند. به همین دلیل با برنامه هایی مانند Year Up ، Ignite و Techbridge شریک هستیم تا از نسل بعدی رهبران فناوری الهام بگیریم .

و البته ، TAGFEE قلب ضرب و شتم هر کاری است که انجام می دهیم. این بخشی از DNA ما است. به همین دلیل ما بسیار افتخار می کنیم (و با فروتنی!) اعلام می کنیم که مدیر عامل بسیار شخصی ما و Disney-karaoke-extraordinaire ، سارا برد ، در کلاس بیست و چهارم موسسه آسپن Henry Henry Crown Fellows پذیرفته شده است ، برنامه ای که ارزش های آن عمیقا طنین انداز است. مال ما.


کمک هزینه هنری تاج یک برنامه تأثیرگذار است که رهبران را قادر می سازد تا کارهای درونی خود را در آغوش بگیرند. هر ساله ، حدود بیست رهبر از سراسر جهان در بورس تحصیلی پذیرفته می شوند. پس از اثبات موفقیت خود در بخش خصوصی ، هر یک از همکاران جدید از این فرصت استفاده می کنند تا نقشی مشابه در جوامع ، کشورشان یا جهان داشته باشند.

بسیار هیجان انگیز است ، درست است؟ بهترین بخش از همه: هرچند که این تنها تأمل نیست. این در مورد عمل است. یاران در این برنامه با استفاده از این فرصت برای مقابله با همه چیز از بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی ، مقابله با خشونت خانگی ، افزایش زندگی پایدار و غیره ، بیش از 2500 سرمایه گذاری رهبری راه اندازی کرده اند. این چیزهای مهم و پراهمیت است.

سارا می گوید: "مدیران اجرایی اغلب به دلیل ایجاد مشاغل موفق مورد انتقاد قرار می گیرند ، بدون آنكه به اجتماعاتی كه در این راه به آنها كمك كرده اند ، بازگردند ، اما باید در جامعه خود همانقدر كه در مشاغل خود انجام می دهیم رهبری كنیم."

شرکت های فنی و مدیران اغلب برای تأثیرات موفقیت های مرتبه دوم و سوم با نظارت لازم روبرو هستند. این یک حقیقت سخت است که مزایا و هزینه های پیشرفت فن آوری بین همه مردم به طور یکسان تقسیم نمی شود ، و هزینه های محیط زیست ما اغلب به طور کامل به حساب نمی آید. نتیجه آن واکنش عجیبی در برابر تکنسین ها است.

سارا می افزاید: "برای تغییر این امر ، باید با جدیت و سخت گیری به عواقب جامعه شناختی و زیست محیطی کار خود بپردازیم. کسانی از ما با قدرت و امتیاز فراوان باید نقش خود را در ایجاد آینده ای عادلانه تر و سالم تر بشناسیم و در آغوش بگیریم. احساس می کنم می خواهم تغییری ایجاد کنم و خوشحالم که برنامه ای در آنجا وجود دارد تا بتواند یک چارچوب و پاسخگویی برای اقدامات ارائه دهد. "

ما در موز ، سالها خوش شانس بودیم که از نفوذ سارا بهره مند شدیم - می دانیم که او افراد خوبی ، در داخل و خارج است. و اکنون ، ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم که او با حمایت از کمک های هنری تاج کرون ، در جهان موج می زند.

ما دوست داریم که شما را در تبریک گفتن در کامنت های زیر به ما بپیوندید و در صورتی که دلیلی را که به قلب شما نزدیکتر است ، به اشتراک بگذارید ، امتیاز کسب کنید!

درباره TheMozTeam -

هوی ، ما موزیم خانه Roger MozBot ، منابع و آموزش SEO و نرم افزارهایی که به شما کمک می کنند تا از قدرت سئو استفاده کنید ، خواه بخواهید مشتریان را به سمت وب سایت خود هدایت کنید و هم به درب ورودی خود.

پست های معروف مانند این
نحوه استفاده بیشتر از MozCon (و پس از اتمام انگیزه ماندن)

MozCon 2019: هر آنچه را باید در مورد روز سوم بدانید

برنامه نهایی MozCon 2019 فرا رسید!